Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
Понеділок, 22 квітня 2019, 10:45

В період з 15 по 19 квітня поточного року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено ряд просвітницьких заходів в закладах освіти міста Чернігова.

Фахівці Центру охопили своєю діяльністю Чернігівську загальноосвітню школу № 9, комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабіліатаційний центр № 2» Чернігівської міської ради, заклади дошкільної освіти №№ 4, 23, 32.

Основною метою було навчання дітей культурі безпеки життєдіяльності, правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміння вберегти себе від біди.

В школі № 9 фахівці розгорнули для роботи мобільний навчально-консультаційний пункт та організували роботу таким чином, щоб кожен учень міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Особливо школярі зацікавилися засобами індивідуального захисту органів дихання. Були продемонстровані різноманітні прилади та сучасні індивідуальні засоби порятунку під час пожежі. Після короткого ознайомлення з різними типами протигазів, діти змогли потренуватися в їх одяганні.

В реабілітаційному центрі та в дошкільних закладах освіти дітей ознайомили з правилами пожежної безпеки, правилами поведінки на воді та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Дітям продемонстрували цікаві відеоматеріали щодо основних правила поводження з вибухонебезпечними предметами, правил поведінки на воді. Всі діти усвідомили, що відпочинок на морі, річці чи ставку завжди вимагає пильності і не допускає безпечності.

Особливо дітей зацікавила презентація, за допомогою якої вони змогли погратися в цікаву розвиваючу гру під назвою «Вперед, вогнеборці!».

Активність дітей під час проведення заходів показала, що мета була досягнута – діти ще раз повторили такі прості і такі важливі правила безпеки в повсякденній діяльності, на воді та при виявленні вибухонебезпечних предметів.


методист Михайленко С.В.