Навчання завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД

12 листопада на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області почалось навчання завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів  навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД. Заняття проводять викладачі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Є.Ю.Литвиновський і С.А.Парталян. В програмі занять – лекції, практичні заняття, тренінги, тематичні дискусії.

Представники 13 областей протягом 4 днів будуть здобувати нові знання, обмінюватися досвідом роботи, знайомитися з діяльністю НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підсумки навчання будуть підведені на «круглому столі» в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту 16 листопада, де зі слухачами зустрінеться заступник начальника Інституту С.І.Осипенко.

Чернігівська земля вітає шановних гостей. Бажаємо плідної роботи, отримання нових знань, які знайдуть впровадження в подальшій діяльності, приємних вражень від перебування на древній поліській землі.


методист Валентина Прибитько