Навчання завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД. День другий

13 листопада продовжилися заняття завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зранку пройшов тренінг з питань соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності.

Тематична дискусія, присвячена організації та проведенню Дня цивільного захисту в загальноосвітніх закладах, відбулася на базі ЗНЗ №14 м.Чернігова. Зустрічав гостей директор закладу Б.В.Слєсар, заслужений вчитель України, автор багатьох  публікацій з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Він ознайомив присутніх зі школою, її минулим та майбутнім, розповів слухачам про велику просвітницьку роботу серед школярів з попередження виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій.

Завуч з навчально-виховної роботи О.Д.Лутченко – начальник штабу ЦЗ навчального закладу детально розповіла про порядок організації цивільного захисту навчального закладу, ознайомила з документацією в даному напрямку. Майстер виробничого навчання обласних та м.Чернігова курсів Ю.М.Мирюта розповів про співпрацю навчального закладу та Центру, яка діє вже не один рік. Присутні прийняли активну участь в обговоренні теми дискусії, ділилися досвідом роботи з даного напрямку.


методист Валентина Прибитько