Навчання завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД. День третій

14 листопада було продовжено навчання з групою завідувачів міських курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД. Заняття проводив викладач Інституту державного управління у сфері цивільного захисту С.А.Парталян. Його виступ був присвячений плануванню заходів ЦЗ на об’єктах господарської діяльності.

Практичним продовженням заняття стала навчальна екскурсія за темою «Засоби колективного захисту», яка була проведена на базі захисної споруди залізничного вокзалу м.Чернігова. Перед слухачами виступів В.А.Черніга – інженер з цивільного захисту станції Чернігів. Він нагадав про найбільш ймовірні надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на залізниці, ознайомив слухачів з розташуванням, обладнанням та правилами використання споруди у разі виникнення надзвичайної ситуації в мирний час.

Завідувачі міських курсів і навчально-консультативних пунктів прийняли участь в обговоренні даної теми, обмінялися досвідом з надання допомоги об’єктам господарської діяльності щодо організації утримання та використання засобів колективного захисту.


методист Валентина Прибитько