Акція Запобігти, врятувати, допомогти!
П'ятниця, 22 червня 2012, 11:37

Під час літнього відпочинку школярів Чернігівської області постійно проводяться профілактичні заходи з попередження дитячого травматизму в різних надзвичайних ситуаціях. Протягом червня проводилися  зустрічі з вихованцями пришкільних оздоровчих таборів, де представники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД в ігровій формі нагадували дітлахам правила пожежної безпеки, безпечної поведінки на воді та на природі.

Кожного літа проводиться і акція «Запобігти, врятувати, допомогти», організаторами якої виступають ТУ МНС Україні в Чернігівської області, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Чернігівської області та Управління ДАІ в Чернігівської області. В цьому році такий захід було проведено на базі санаторію «Дружба», що розташований на околиці обласного центру. 180 вихованців закладу стали учасниками великої та цікавої програми. З початку молодші діти в актовому залі подивилися мультики по правилам поведінки на воді, відповіли на запитання вікторини.

Тим часом на території стадіону були готові технічні засоби підрозділів МНС та ДАІ, які використовуються під час надання допомоги постраждалим в різних надзвичайних ситуаціях. В показових виступах прийняли участь водолази, піротехніки, пожежні підрозділи, аварійно-рятувальна служба, обласна організація Товариства Червоного Хреста України, представники обласного ДАІ. Дівчата і хлопці самі  могли  не тільки подивитися, але і приміряти, потримати в руках різне рятувальне спорядження. Представники Червоного Хреста провели практичне заняття з надання першої медичної допомоги.

І діти, і дорослі учасники акції отримали багато корисної інформації, цікавих вражень. В подальшому такі заходи будуть проводитися в різних оздоровчих таборах Чернігівської області.


методист Валентина Прибитько