Літо 2017: сумні підсумки відпочинку дітей Чернігівщини
Понеділок, 04 вересня 2017, 11:32

Зовсім недавно ми займалися плануванням літнього відпочинку. Особливо батьки турбувалися за відпочинок своїх чад в оздоровчих таборах, санаторіях, в туристичних походах, на природі. Перед початком літних канікул в навчальних закладах пройшли Тижні знань безпеки життєдіяльності.

Спеціалісти Управління ДСНС, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, поліції, медичних установ – попереджали та ознайомлювали з основними правилами поводження в можливих нестандартних ситуаціях.

Тепер, на початку вересня, можна підвести підсумки безпеки відпочинку юних чернігівців.

Найбільше постраждало дітей на дорогах. За три місяця літа за участю дітей сталося 33 ДТП, 2 дитини загинуло, 37 травмовано. З вини дітей сталося 9 ДТП, 1 дитина загинула і 10 травмовано.

На водних об’єктах влітку потонуло 2 дитини, одна дівчина отруїлася грибами, а ще одна дитина стала жертвою блискавки.

А скільки  ще падінь, травмувань, отруєнь дітей в різних куточках області, які не увійшли в статистичні матеріали?!

Хочеться звернутися і до дорослих, і до дітей! Безпечний відпочинок повністю залежить тільки від нас, від нашого відношення до свого життя і життя оточуючих. Виконання елементарних правил поводження на воді, на дорозі, в природі є запорукою безпечного відпочинку і дорослих, і дітей.


методист Валентина Прибитько